Producenci

Newsletter

Polysil TG 500 Powiększ do pełnego rozmiaru

Polysil TG 500

Polysil TG 500 - głębokopenetrujący preparat gruntujący do stosowania m.in. na zawilgocone i zasolone podłoża. Redukuje chłonność, działa hydrofobizująco i wzmacnia mineralne podłoża

Więcej szczegółów

  • 10 kg

KÖSTER Polysil® TG 500 jest preparatem gruntującym na bazie polimerowo-krzemianowej. Na zasolonych i zawilgoconych podłożach KÖSTER Polysil® TG 500 powoduje redukcję objętości porów i tym samym zmniejsza ryzyko ponownego wystąpienia wykwitów solnych, przy czym umożliwia dyfuzję pary wodnej i wysychanie ścian. Produkt wnika głęboko w podłoże (do 2 cm – w zależności od właściwości podłoża), produkt działa wzmacniająco i hydrofobizująco. Preparat nadaje się do stosowania na podłoża mineralne jak zaprawy, tynki, mikrozaprawy uszczelniające (szlamy uszczelniające) na bazie cementowej, a także na podłoża z betonu. Polysil® TG 500 stosowany jest jako grunt pod powłoki hydroizolacyjne. Produkt posiada Aprobatę Techniczną ITB jako składnik Mineralnego systemu ochrony betonu KOESTER NB 1 Plus Nr AT-15-8233/2015 oraz Atest Higieniczny PZH Nr HK/B/1431/01/2010.

KÖSTER Polysil® TG 500 jest stosowany do wzmacniania i ochrony podłoży mineralnych oraz do redukcji chłonności podłoża, nawet materiałów o dużej chłonności jak piaskowiec. Preparat działa hydrofobizująco i zmniejsza ryzyko ponownego wystąpienia wykwitów solnych. KÖSTER Polysil® TG 500 zwiększa mrozoodporność podłoży mineralnych. Produkt stosowany jest również do utwardzania mikrozapraw uszczelniających. Preparat nadaje się do stosowania na wszystkie podłoża mineralne za wyjątkiem podłoży gipsowych. KÖSTER Polysil® TG 500 może być stosowany jako preparat gruntujący pod hydroizolacyjne masy bitumiczne, np. KÖSTER Deuxan® 2K, KÖSTER Bikuthan® 2K oraz hydroizolacyjne powłoki mineralne np. KÖSTER NB Elastik, KÖSTER NB 1.