Producenci

Newsletter

Warunki dostawy oraz płatności

Wysyłka

Zamówienia wysyłane są w dni robocze w przeciągu 24 godzin od momentu potwierdzenia płatności. W przypadku wydłużenia czasu wysyłki spowodowanej brakiem towaru lub jego niedostępnością Sprzedający poinformuje o tym fakcie Klienta. Przesyłki realizowane są za pomocą firmy kurierskiej / spedyjnej w zależności od wagi i gabarytów wysyłki. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na czas transportu. Przy odbiorze proszę dokładnie zapoznać się ze stanem przesyłki. W przypadku uszkodzenia lub naruszenia przesyłki należy w obecności kuriera spisać Protokół w celu podstawy do wymiany towaru.

Płatność

Płatności w Sklepie Internetowym doiniekcji.pl odbywają się w formie przedpłaty na konto lub za pomocą płatności elektronicznych Przelewy24. Wszelkie wpłaty należy dokonywać na poniższe konto bankowe:

Higrotec Tomasz Knop
ul. Armii Krajowej 22/21
62-700 Turek
Nr konta: 43 1050 1735 1000 0091 1690 4591 ING Bank Śląski

Przelewy24

Bezpieczne i potwierdzane transakcje! Największy wybór metod!

Serwis Przelewy24 jest internetowym serwisem usługowym, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i Sprzedawcą. Serwis udostępnia Klientom różnorodne metody wykonywania płatności, przyjmuje płatności Klientów na swoje konta, potwierdza Sprzedawcy zrealizowanie płatności i przekazuje te płatności na konto Sprzedawcy.

Płatności pobrane od Klientów Serwis przekazuje na konto Sprzedawcy w trybie natychmiastowym lub w momencie przekroczenia przez nie ustalonej sumy a także na każde żądanie.

Przelewy24